dkmedier
dkindkob
dknyt
dksocial
dksundhed
doi
doi

Kattegatbro sat i bero og Folkemødet sat i gang

SKET I UGEN Folkemødet på Bornholm kom næsten op i vante omdrejninger, mens tidligere formand Kristian Thulesen-Dahl fredag meddelte, at han ikke genopstiller for DF.
18. JUN 2022 11.30

Folkemødet på Bornholm bød sidst på ugen naturligvis på masser af politiske historier og journalistisk dækkede debatter fra de udsendte redaktioner fra DKNyt og Kommunen.dk, som alle kan findes under temaet Folkemødet.

Prøv DK Nyt i 14 dage

Uforpligtende

Nyheder er værd at betale for

Tekst, grafik, billeder, lyd og andet indhold på dette website er beskyttet efter lov om ophavsret. DK Medier forbeholder sig alle rettigheder til indholdet, herunder retten til at udnytte indholdet med henblik på tekst- og datamining, jf. ophavsretslovens §11 b og DSM-direktivets artikel 4.

Kunder med IP-aftale/Storkundeaftaler må kun dele DK Nyts artikler internt til brug for behandling af konkrete sager. Ved deling af konkrete sager forstås journalisering, arkivering eller lignende.

Kunder med personligt abonnement/login må ikke dele DK Nyts artikler med personer, der ikke selv har et personligt abonnement på DK Nyt

Afvigelse af ovenstående kræver skriftlig tilsagn fra DK Medier.

https://www.dknyt.dk/artikel/kattegatbro-sat-i-bero-og-folkemoedet-sat-i-gang

GDPR